ibufen-forte-zawiesina-dla-dzieci-100ml-859

IBUFEN Forte zawiesina dla dzieci

Doustna zawiesina ma słodki apetyt i pomarańczowy aromat, dzięki dlaczego jest doskonała dla niemowląt. W opakowaniu trafia się buteleczka zawierająca 100 gram wyrobu oraz skalowana miarka.Skład Ibuprofen 0, 2g 5ml oraz substancje pomocnicze makrogolglicerolu hydroksystearynian, guma ksantanowa, glicerol, sodu benzoesan, kwas cytrynowy jednowodny, disodu fosforan dwunastowodny lub disodu fosforan dwuwodny, sacharyna sodowa, maltitol wyciekały, aromat naturalny cola, woda oczyszczona.Działanie Produkt uczęszcza do grupy niesteroidowych środków przeciwzapalnych. Posiada działanie przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.Wskazania Produkt winien być stosowany u dzieci, młodzieży, a także dorosłych przy gorączkach różnego pochodzenia, jeszcze w toku zakażeń wirusowych. Przy smutkach różnego pochodzenia o nasileniu niskim lub umiarkowanym, dodatkowo w przypadku smutkach uszu, organizujących w poziomach zapalnych ucha środkowego.Sposób użycia Dzieci od 1 do 2 lat 10 12kg. 2, 5 ml, w razie zasadności porcję należy powtórzyć po 8 porach. Maksymalnie do 7, 5 ml na dobę.Dzieci od 3 do 5 lat 13 19kg. 2, 5 ml, w razie konieczności porcję należy powtórzyć po 6 porach. Maksymalnie do 10 ml na dobę.Dzieci od 6 do 9 lat 20 29kg. 5 ml, w razie potrzeby ilość należy powtórzyć po 8 porach. Maksymalnie do 15ml na dobę.Dzieci od 10 do 12 lat 30 39kg. 5ml, w razie konieczności dawkę należy powtórzyć po6 porach. Maksymalnie do 20ml na dobę.Dzieci i młodzież od 12 lat i dorośli 5 10 ml, w razie celowości dawkę powtórzyć po 6 8 godzinach. Maksymalnie do 30 ml na dobę.Produkt umie być podawany dzieciom, które skończyły 1 rok życia.
7.98 zł
Ilość
Porównaj ceny

Powiązane produkty